Zakład Pogrzebowy Kuleczka świadczy usługi transportu Zmarłych na terenie całej Polski, a także – w razie zapotrzebowania – również organizujemy transport zwłok z zagranicy do Polski oraz z Polski za granicę. Działamy na zlecenie licznych Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Najwyższy poziom usług transportu Zmarłych zapewnia zespół profesjonalnych pracowników, w tym kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Cieszymy się zaufaniem klientów, o czym może zaświadczyć fakt, że z naszej pomocy skorzystało już setki osób prywatnych oraz instytucji. Przed wykonaniem tego typu usług właściwie zawsze niezbędne jest zgromadzenie różnorakiej dokumentacji urzędowej. Wybierając naszą firmę mogą mieć Państwo pewność, że zatroszczymy się zarówno o dokumentację potrzebną w ambasadach, konsulatach oraz na granicach, jak i o sam przewóz Osoby Zmarłej. W razie potrzeby wyjaśnimy wszelkie wątpliwości oraz doradzimy jak sprawić, aby ciało Bliskiej Państwu Osoby sprawnie i bezpiecznie znalazło się w miejscu przeznaczenia, które zazwyczaj staje się miejscem pochówku.

W realizacji usługi transportu Zmarłych korzystamy z nowoczesnych i eleganckich karawanów, spełniających wszystkie normy wymagane prawami polskimi oraz przepisami międzynarodowymi. Są one gwarancją, że usługa jest wykonana nie tylko bezpiecznie, ale także z podkreśleniem naszego szacunku dla każdego Zmarłego.

Zarówno krajowe jak i zagraniczne usługi transportu Zmarłych są przez nasz Zakład Pogrzebowy Kuleczka traktowane indywidualnie. W ten sposób nie tylko jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjny koszt usług, jak i możliwie najbardziej optymalny czas ich realizacji.