Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
32 wpisy.
Iwona Kołakowska napisał/a 17 marca 2023
Do zakładu Kuleczka trafiliśmy z "polecenia" naszych znajomych. Ogromny profesjonalizm i doświadczenie. Już od pierwszego kontaktu uzyskaliśmy wsparcie i pomoc.
Grażyna Kowalczyk napisał/a 6 lutego 2023
Serdecznie dziekujemy za tak profesjonalną pomoc przy organizacji pogrzebu, zakład zajął się wszelkimi formalnościami urzędowymi. Piękna oprawa florystyczna i muzyczna. Firma na najwyższym poziomie i godni zaufania.
Grażyna i Piotr napisał/a 22 grudnia 2022
Wielkie zaangażowanie, profesjonalizm, solidność i sumienność. Słowa uznania za organizację pogrzebu mojej mamy + Śp. Ewy. Dziękuję Panie Antoni.
Patrycja napisał/a 23 listopada 2022
Skorzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Kuleczka, posiadają oni bardzo przystępne ceny, również wszystko zostało starannie wykonane, godna zaufania firma
Karolina Czepek napisał/a 9 września 2022
Polecam dom pogrzebowy Pana Kuleczki, solidna i niedroga firma.
Natalia A. napisał/a 7 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy Kuleczka posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Wszystkie formalności przebiegły sprawnie, Zakład zajął się wszystkim kompleksowo. Pan Antoni wykazał się naprawdę ogromnym szacunkiem do mojego zmarłego Ś.p. Taty. Mimo tragedii, która spotkała moją rodzinę byłam spokojniejsza, bo wiedziałam, że Tata był w dobrych rękach. Pan Antoni to dobry człowiek, który swoją pracę traktuje jak misję.
Julia z rodziną napisał/a 15 kwietnia 2022
Polecam zakład usług pogrzebowych Antaba z Siemianowic, po prostu taniej niż konkurencja bez wymyślania wodotrysków których nikt nie chce.
Agnieszka S. napisał/a 7 lutego 2022
Dobra niezbyt droga firma pogrzebowa w stosunku do tego co oferują inni w Siemianowicach, Polecam
Katarzyna A. napisał/a 22 grudnia 2021
Kuleczka zorganizował godną uroczystość pogrzebową mojego dziadka. Dziękuję za tak sprawną organizację i godną obsługę pogrzebu. Jestem miło zaskoczona tym, ile cała wasza kadra ma doświadczenia i dobrego podejścia do klienta. Dla mnie to był ciężki czas, ale z wami wszystko było odrobinę łatwiejsze.
Jadwiga Król napisał/a 21 września 2021
Zakład pogrzebowy Kuleczka to firma z dużym doświadczeniem. Od razu przemiły pracownik zakładu pomógł mi we wszystkim i wytłumaczył, co muszę zrobić. Bardzo polecam ten zakład. Bez nich bym sobie nie poradziła.
Martyna napisał/a 25 sierpnia 2021
Jakimi cechami powinien wyróżniać się zakład pogrzebowy? Przede wszystkim pracownikami, którzy mają w sobie duże pokłady empatii, spokoju oraz zaangażowania. Tę firmę mogę zarekomendować z czystym sercem. Usługa została zrealizowana od początku do końca na bardzo wysokim poziomie (nawet ukazał się nekrolog w gazecie). Dziękuję za załatwienie tak trudno dostępnych w tamtym okresie kwiatów. Mama byłaby zachwycona.
Beata Kosior napisał/a 22 czerwca 2021
Zakład pogrzebowy Kuleczka bardzo pomógł mi w tym trudnym czasie. Jestem pod dużym wrażeniem doświadczenia pracowników i szerokiego asortymentu firmy. Otrzymałam pomoc od pracowników na każdym etapie organizacji pogrzebu, za co serdecznie dziękuję.
Tadeusz napisał/a 12 maja 2021
Zakład pogrzebowy kuleczka zorganizował bardzo godny pogrzeb mojego teścia. Pracownicy od początku pomocni, przejęli wszystkie obowiązki na siebie i zadbali o obsługę pogrzebu. Razem z żoną bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak godnego pogrzebu.
Andrzej napisał/a 29 kwietnia 2021
Do zakładu trafiłem z polecenia. Naprawdę wysoka jakość obsługi ( nie spotkałem się jeszcze nigdzie z takim doświadczeniem ). Całą ceremonia przebiegła bez żadnych problemów. Z pełnym przekonaniem mogę polecić zakład pogrzebowy Kuleczka
Jadwiga W. napisał/a 29 kwietnia 2021
Pierwszy raz miałam do czynienia z organizacją pogrzebu. Nie wiedziałam jak się za to zabrać. Szukałam zakładu w Internecie i moją uwagę przykuła strona Kuleczki. Skorzystałam z poradnika, a następnie zadzwoniłam do zakładu. Dostałam potrzebną pomoc i udało się zorganizować przepiękny pogrzeb. Dziękuję Wam
Roman Aleksadrowicz napisał/a 19 kwietnia 2021
W swoim życiu musiałem zorganizować kilka pogrzebów. Tylko zakład Kuleczka spełnił moje oczekiwania. Od pierwszego telefonu wiedziałem, że wszystko zostanie przeprowadzone tak, jak tego oczekuję. W biurze pracownik przejął na siebie wszystkie formalności i pomógł w wyborze trumny oraz ustalił wszystkie niezbędne informacje. Każdej osobie, która chce zorganizować godny pogrzeb, polecam zakład Kuleczka.
Betina napisał/a 5 marca 2021
Według mnie najlepsza firma w Siemianowicach, korzystałam już dwa razy i zawsze Pan Antoni przedstawił mi tańsza ofertę niż u konkurencji. polecam
Aneta z Rodziną napisał/a 3 marca 2021
Jestem naprawdę pełna podziwu dla całego zakładu pogrzebowego Kuleczka. To z jakim zaangażowaniem i troską podeszliście do mnie i mojej rodziny było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Dziękuję!
Magdalena Harpula napisał/a 25 stycznia 2021
Z usług Zakładu Pogrzebowego Kuleczka moja rodzina skorzystała po raz trzeci. Za każdym razem wszystko zostało zorganizowane wzrocowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Właściciel Zakładu służy w tak trudnych chwilach radą i jest wsparciem w organizacji pochuwku dla rodziny Zmarłego. Magdalena - Katowice-Dąbrówka Mała
Magdalena napisał/a 6 stycznia 2021
Z usług Zakładu Pogrzebowego Kuleczka skorzystaliśmy po raz trzeci. Za każdym razem spotkaliśmy się z profesjonalizmem, organizacją pochówku na wysokim poziomie, dużą starannością i słownością, jak również pomocą i zrozumieniem ze strony Właściciela Zakładu w tak trudnych dla nas chwilach. Jeszcze raz za wszystko dziękuję. Magdalena - Katowice-Dąbrówka Mała