Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
39 wpisów.
Piotr S. napisał/a 5 marca 2024
Dobra i niedroga firma pogrzebowa, Pana Antoniego z antaby zresztą prawie każdy w Siemianowicach zna, to uczciwy człowiek Polecam
Marta z rodziną napisał/a 9 stycznia 2024
Dziękuje i polecam. Antaba okazała się w naszym przypadku najtańsza w Siemianowicach, wiadomo że inna rodzina może mieć inne wymagania.
Danuta K. napisał/a 14 grudnia 2023
W tak trudnym momencie zespół Kuleczki okazał się nieocenioną pomocą. Profesjonalizm, empatia i wsparcie, jakie otrzymaliśmy, przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Jak najbardziej mogę polecić ten zakład.
Łucja Bujak napisał/a 26 września 2023
Chcieliśmy podziękować za wasze wsparcie i profesjonalizm w trakcie organizacji ceremonii pogrzebowej naszego bliskiego. W trudnym czasie straty byliście dla nas wielkim wsparciem.
Tomek Osipowicz napisał/a 6 września 2023
Okazali się najtańsi, sam pogrzeb spełnił nasze oczekiwania, plus za piękna urne. Polecam
Damian L. napisał/a 9 sierpnia 2023
Personel wykazał się profesjonalnym podejściem, taktem i współczuciem w tym trudnym czasie. Zadbali o każdy detal, dzięki czemu ceremonia była piękna i wzruszająca. Bardzo doceniamy troskę i wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Waszego zespołu.
Zuzanna Zięba napisał/a 13 lipca 2023
Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla Waszego zakładu pogrzebowego za profesjonalizm, troskę i godne traktowanie, jakie okazaliście w trudnym czasie naszej straty. Wasza empatia, delikatność i staranność przyniosły ulgę naszej rodzinie w tych bolesnych chwilach. Dziękujemy za pełne zaangażowanie i uszanowanie naszych potrzeb.
Iwona Kołakowska napisał/a 17 marca 2023
Do zakładu Kuleczka trafiliśmy z "polecenia" naszych znajomych. Ogromny profesjonalizm i doświadczenie. Już od pierwszego kontaktu uzyskaliśmy wsparcie i pomoc.
Grażyna Kowalczyk napisał/a 6 lutego 2023
Serdecznie dziekujemy za tak profesjonalną pomoc przy organizacji pogrzebu, zakład zajął się wszelkimi formalnościami urzędowymi. Piękna oprawa florystyczna i muzyczna. Firma na najwyższym poziomie i godni zaufania.
Grażyna i Piotr napisał/a 22 grudnia 2022
Wielkie zaangażowanie, profesjonalizm, solidność i sumienność. Słowa uznania za organizację pogrzebu mojej mamy + Śp. Ewy. Dziękuję Panie Antoni.
Patrycja napisał/a 23 listopada 2022
Skorzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Kuleczka, posiadają oni bardzo przystępne ceny, również wszystko zostało starannie wykonane, godna zaufania firma
Karolina Czepek napisał/a 9 września 2022
Polecam dom pogrzebowy Pana Kuleczki, solidna i niedroga firma.
Natalia A. napisał/a 7 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy Kuleczka posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Wszystkie formalności przebiegły sprawnie, Zakład zajął się wszystkim kompleksowo. Pan Antoni wykazał się naprawdę ogromnym szacunkiem do mojego zmarłego Ś.p. Taty. Mimo tragedii, która spotkała moją rodzinę byłam spokojniejsza, bo wiedziałam, że Tata był w dobrych rękach. Pan Antoni to dobry człowiek, który swoją pracę traktuje jak misję.
Julia z rodziną napisał/a 15 kwietnia 2022
Polecam zakład usług pogrzebowych Antaba z Siemianowic, po prostu taniej niż konkurencja bez wymyślania wodotrysków których nikt nie chce.
Agnieszka S. napisał/a 7 lutego 2022
Dobra niezbyt droga firma pogrzebowa w stosunku do tego co oferują inni w Siemianowicach, Polecam
Katarzyna A. napisał/a 22 grudnia 2021
Kuleczka zorganizował godną uroczystość pogrzebową mojego dziadka. Dziękuję za tak sprawną organizację i godną obsługę pogrzebu. Jestem miło zaskoczona tym, ile cała wasza kadra ma doświadczenia i dobrego podejścia do klienta. Dla mnie to był ciężki czas, ale z wami wszystko było odrobinę łatwiejsze.
Jadwiga Król napisał/a 21 września 2021
Zakład pogrzebowy Kuleczka to firma z dużym doświadczeniem. Od razu przemiły pracownik zakładu pomógł mi we wszystkim i wytłumaczył, co muszę zrobić. Bardzo polecam ten zakład. Bez nich bym sobie nie poradziła.
Martyna napisał/a 25 sierpnia 2021
Jakimi cechami powinien wyróżniać się zakład pogrzebowy? Przede wszystkim pracownikami, którzy mają w sobie duże pokłady empatii, spokoju oraz zaangażowania. Tę firmę mogę zarekomendować z czystym sercem. Usługa została zrealizowana od początku do końca na bardzo wysokim poziomie (nawet ukazał się nekrolog w gazecie). Dziękuję za załatwienie tak trudno dostępnych w tamtym okresie kwiatów. Mama byłaby zachwycona.
Beata Kosior napisał/a 22 czerwca 2021
Zakład pogrzebowy Kuleczka bardzo pomógł mi w tym trudnym czasie. Jestem pod dużym wrażeniem doświadczenia pracowników i szerokiego asortymentu firmy. Otrzymałam pomoc od pracowników na każdym etapie organizacji pogrzebu, za co serdecznie dziękuję.
Tadeusz napisał/a 12 maja 2021
Zakład pogrzebowy kuleczka zorganizował bardzo godny pogrzeb mojego teścia. Pracownicy od początku pomocni, przejęli wszystkie obowiązki na siebie i zadbali o obsługę pogrzebu. Razem z żoną bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak godnego pogrzebu.