Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
26 wpisów.
Julia z rodziną napisał/a 15 kwietnia 2022
Polecam zakład usług pogrzebowych Antaba z Siemianowic, po prostu taniej niż konkurencja bez wymyślania wodotrysków których nikt nie chce.
Agnieszka S. napisał/a 7 lutego 2022
Dobra niezbyt droga firma pogrzebowa w stosunku do tego co oferują inni w Siemianowicach, Polecam
Katarzyna A. napisał/a 22 grudnia 2021
Kuleczka zorganizował godną uroczystość pogrzebową mojego dziadka. Dziękuję za tak sprawną organizację i godną obsługę pogrzebu. Jestem miło zaskoczona tym, ile cała wasza kadra ma doświadczenia i dobrego podejścia do klienta. Dla mnie to był ciężki czas, ale z wami wszystko było odrobinę łatwiejsze.
Jadwiga Król napisał/a 21 września 2021
Zakład pogrzebowy Kuleczka to firma z dużym doświadczeniem. Od razu przemiły pracownik zakładu pomógł mi we wszystkim i wytłumaczył, co muszę zrobić. Bardzo polecam ten zakład. Bez nich bym sobie nie poradziła.
Martyna napisał/a 25 sierpnia 2021
Jakimi cechami powinien wyróżniać się zakład pogrzebowy? Przede wszystkim pracownikami, którzy mają w sobie duże pokłady empatii, spokoju oraz zaangażowania. Tę firmę mogę zarekomendować z czystym sercem. Usługa została zrealizowana od początku do końca na bardzo wysokim poziomie (nawet ukazał się nekrolog w gazecie). Dziękuję za załatwienie tak trudno dostępnych w tamtym okresie kwiatów. Mama byłaby zachwycona.
Beata Kosior napisał/a 22 czerwca 2021
Zakład pogrzebowy Kuleczka bardzo pomógł mi w tym trudnym czasie. Jestem pod dużym wrażeniem doświadczenia pracowników i szerokiego asortymentu firmy. Otrzymałam pomoc od pracowników na każdym etapie organizacji pogrzebu, za co serdecznie dziękuję.
Tadeusz napisał/a 12 maja 2021
Zakład pogrzebowy kuleczka zorganizował bardzo godny pogrzeb mojego teścia. Pracownicy od początku pomocni, przejęli wszystkie obowiązki na siebie i zadbali o obsługę pogrzebu. Razem z żoną bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak godnego pogrzebu.
Andrzej napisał/a 29 kwietnia 2021
Do zakładu trafiłem z polecenia. Naprawdę wysoka jakość obsługi ( nie spotkałem się jeszcze nigdzie z takim doświadczeniem ). Całą ceremonia przebiegła bez żadnych problemów. Z pełnym przekonaniem mogę polecić zakład pogrzebowy Kuleczka
Jadwiga W. napisał/a 29 kwietnia 2021
Pierwszy raz miałam do czynienia z organizacją pogrzebu. Nie wiedziałam jak się za to zabrać. Szukałam zakładu w Internecie i moją uwagę przykuła strona Kuleczki. Skorzystałam z poradnika, a następnie zadzwoniłam do zakładu. Dostałam potrzebną pomoc i udało się zorganizować przepiękny pogrzeb. Dziękuję Wam
Roman Aleksadrowicz napisał/a 19 kwietnia 2021
W swoim życiu musiałem zorganizować kilka pogrzebów. Tylko zakład Kuleczka spełnił moje oczekiwania. Od pierwszego telefonu wiedziałem, że wszystko zostanie przeprowadzone tak, jak tego oczekuję. W biurze pracownik przejął na siebie wszystkie formalności i pomógł w wyborze trumny oraz ustalił wszystkie niezbędne informacje. Każdej osobie, która chce zorganizować godny pogrzeb, polecam zakład Kuleczka.
Betina napisał/a 5 marca 2021
Według mnie najlepsza firma w Siemianowicach, korzystałam już dwa razy i zawsze Pan Antoni przedstawił mi tańsza ofertę niż u konkurencji. polecam
Aneta z Rodziną napisał/a 3 marca 2021
Jestem naprawdę pełna podziwu dla całego zakładu pogrzebowego Kuleczka. To z jakim zaangażowaniem i troską podeszliście do mnie i mojej rodziny było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Dziękuję!
Magdalena Harpula napisał/a 25 stycznia 2021
Z usług Zakładu Pogrzebowego Kuleczka moja rodzina skorzystała po raz trzeci. Za każdym razem wszystko zostało zorganizowane wzrocowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Właściciel Zakładu służy w tak trudnych chwilach radą i jest wsparciem w organizacji pochuwku dla rodziny Zmarłego. Magdalena - Katowice-Dąbrówka Mała
Magdalena napisał/a 6 stycznia 2021
Z usług Zakładu Pogrzebowego Kuleczka skorzystaliśmy po raz trzeci. Za każdym razem spotkaliśmy się z profesjonalizmem, organizacją pochówku na wysokim poziomie, dużą starannością i słownością, jak również pomocą i zrozumieniem ze strony Właściciela Zakładu w tak trudnych dla nas chwilach. Jeszcze raz za wszystko dziękuję. Magdalena - Katowice-Dąbrówka Mała
Ewa z córkami napisał/a 20 grudnia 2020
Fachowa i profesjonalna firma. Dziękuję za okazane współczucie i pomoc w pogrzebie mamy. Polecam.
Robert Stola napisał/a 14 listopada 2020
Składam bardzo gorące podziękowanie pracownikom Domu Pogrzebowego Kuleczka za profesjonalizm, empatię, życzliwość i perfekcyjną organizację pogrzebu mojego śp. ojca profesjonalne podejście Pana Antoniego ( właściciela ) było niezwykle cenne podczas załatwiania wszystkich formalności. Z całego serca polecam !! Jeszcze raz bardzo dziękuje za wszystko Robert Stola
Ania Kowalczyk z rodziną napisał/a 3 listopada 2020
Bardzo duża pomoc przy wyborze rozwiązania i akcesoriów dużo porad i sugestii, dziękuję.
Robert napisał/a 14 lipca 2020
Po prostu dobra firma, u nas w Siemianowicach chyba każdy znają Antabę i Pana Antoniego Kuleczkę -szczerze polecam
Urszula Rosmus napisał/a 29 maja 2020
Witam, moja opinia będzie trochę nietypowa, ale jestem to winna Panu Antoniemu i jego firmie. Porównam Pana Antoniego i jego firmę do lekarza rodzinnego, wiem, że to nietypowe, ale w mojej Rodzinie zorganizował już cztery pogrzeby na przestrzeni lat. Za każdym razem pełen profesjonalizm, dobre rady,spokój i współczucie, a także- co uważam też jest ważne przyzwoite ceny. Dziękuję i polecam, każdemu, kogo dotknie nieszczęście straty ukochanej osoby.
Alojzy z siostrami napisał/a 19 maja 2020
Dziękujemy za zaangażowanie w godne pożegnanie naszej mamy, właściciel wykonał wszystko tak jak obiecał. Dziękujemy też Pani w biurze za wysłuchanie nas i doradzenie co zrobić.