kremacja

Nie ma chyba miasta bądź miejscowości w Polsce, które nie musiałoby się mierzyć z niedoborem – albo wręcz brakiem – miejsc grzebalnych. Mimo poszerzania istniejących cmentarzy, a także powstawania nowych nekropolii brak miejsc przeznaczonych do grzebania kolejnych zmarłych jest coraz bardziej odczuwalny.

Pewnym rozwiązaniem tego problemu jest możliwość dochowania urny z prochami Zmarłego do istniejących grobów lub też złożenia jej w kolumbariach. Aby jednak taka forma pochówku była możliwa – konieczna jest uprzednia kremacja.

Motywy jej wyboru przez Osobę Zmarłą lub jej rodzinę mogą być też m.in. natury psychologicznej, estetycznej czy światopoglądowej.

Niezależnie jednak od wyboru pogrzebu z kremacją – w naszym Zakładzie Pogrzebowym Kuleczka gwarantujemy, że kompleksowo pomożemy zorganizować Państwu uroczystości pogrzebowe.

W naszym asortymencie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do przygotowania godnego i pięknego pochówku kremacyjnego – w tym trumny kremacyjne oraz urny, a także inne akcesoria pogrzebowe.

Jesteśmy świadomi, że wokół kremacji narosło wiele pytań, niedopowiedzeń oraz wątpliwości. Dotyczą one tak przygotowania, jak i samego przebiegu kremacji oraz wszystkich kwestii z nimi związanych. Jesteśmy gotowi wyjaśniać je Państwu i dla Państwa.

Zakład Pogrzebowy Kuleczka bierze na siebie przygotowanie i przeprowadzenie pogrzebu z kremacją. Dokonujemy eksportacji Zmarłego, przygotowujemy jego ciało do okazania Bliskim – jak również zawozimy Zmarłego do krematorium, a po kremacji odbieramy jego prochy, aby potem pochować z powagą i godnością.