pogrzeby tradycyjne

Zakład Pogrzebowy Kuleczka w porozumieniu z Państwem ustala wszystkie szczegóły ceremonii żałobnej – i nie ma znaczenia, czy wolą Zmarłego oraz Jego Rodziny była ceremonia tradycyjna, czy też z kremacją. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy tak samo profesjonalnie przygotowani do przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych w każdej formie. To samo dotyczy charakteru uroczystości. Czy jest on wyznaniowy czy też świecki – tak samo staramy się, aby każdy element ceremonii był piękny i pełen dostojeństwa. Na bazie zebranych doświadczeń potrafimy pomóc, jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania związane z pochówkiem.

Choć trend ten ulega powoli zmianie, jednak nadal wiele osób wybiera pogrzeb tradycyjny jako rodzaj pochówku. W czasie takiej ceremonii – od jej początku aż do końca – obecna jest trumna z ciałem Zmarłego, która jest przy końcu uroczystości składana do grobu lub grobowca. Należy jednak pamiętać, że w przypadku grobu niepogłębionego taka forma pochówku jest możliwa dopiero po upływie 20 lat od poprzedniego pochówku ziemnego.

Wybór pogrzebu tradycyjnego pociąga za sobą konieczność nie tylko wyboru trumny, ale także ubrania dla Zmarłego, a w przypadku pogrzebów wyznaniowych często też książeczki do nabożeństwa i różańca oraz innych utensyliów pogrzebowych.

W Zakładzie Pogrzebowym Kuleczka posiadamy wszystko, co potrzebne, aby zorganizować w sposób profesjonalny i perfekcyjny ceremonię żałobną. Nasi pracownicy służą Państwu radą i pomocą w dokonaniu właściwego wyboru zarówno usług pogrzebowych, jak i akcesoriów.

Troszczymy się też o każdy etap realizacji pogrzebu tradycyjnego – od eksportacji ciała Zmarłego z miejsca zgonu, przez profesjonalne przygotowanie go do pochówku – aż do transportu między poszczególnymi stacjami ostatniej drogi i złożenie na cmentarzu.