Chwile żałoby to bardzo delikatny czas w ludzkim życiu. W tym trudnym czasie trzeba się liczyć nie tylko z emocjami, które wywołuje strata Bliskiej Osoby, ale także ze wszystkimi trudnościami natury praktycznej, związanymi z organizacją ceremonii pogrzebowej: od troski od ciało Zmarłego aż do transportu.

Z tego właśnie względu rzeczą fundamentalną jest zwrócenie się do takich osób oraz instytucji, które są w stanie zająć się w sposób profesjonalny wszystkimi kwestiami organizacyjnymi, działając jednocześnie z delikatnością oraz dyskrecją. Zakład Pogrzebowy Kuleczka tak właśnie działa. Gwarantujemy Państwu kompleksową troskę o każdy szczegół ceremonii żałobnej. Dzięki temu rodziny osób zmarłych mogą stawiać czoło tej trudnej sytuacji żałoby w sposób bardziej spokojny i pogodny.

Wśród usług pogrzebowych, które świadczymy, w naszej ofercie znajduje się także profesjonalna realizacja zamówień związanych z florystyką żałobną. Dzięki współpracy z kwiaciarniami, zwłaszcza na terenie Katowic i Siemianowic Śląskich, oraz dzięki posiadaniu w naszym zespole certyfikowanych florystów, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa każdą z popularnych form kwiatowych. Wykonujemy wieńce, wiązanki oraz palmy, ale jesteśmy otwarci także na stworzenie kompozycji o niestandardowych formach i z niestandardowych materiałów.