akcesoria pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kuleczka to także bogata oferta akcesoriów pogrzebowych, galanterii żałobnej oraz kwiatów, z których przygotowywane są wieńce i wiązanki. Piękno uroczystości ostatniego pożegnania jest efektem odpowiedniego doboru detali. Gwarantujemy, że nasi kompetentni pracownicy pomogą Państwu w tych niełatwych chwilach i wyborach.

Każdą osobę korzystającą z naszych usług traktujemy indywidualnie i zaspakajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy duży wybór trumien i urn. Nasze doświadczenie pozwala nam jednak stwierdzić, że także w tej ostatniej drodze Rodzina Osób Zmarłych pragnie podkreślić, że osoba, która odeszła była niepowtarzalna. Dlatego tak dużą wagę przywiązuje się do odpowiedniego ubrania i różnego rodzaju dodatków – jak np. modlitewniki czy różańce.

Zapewniamy, że w Zakładzie Pogrzebowym Kuleczka rozumiemy każdą Państwa potrzebę i staramy się spełnić każde oczekiwanie. Jeśli akcesoria pogrzebowe, jakich Państwo poszukują, nie znajdują się chwilowo w naszej ofercie – postaramy się je sprowadzić. Zależy nam bowiem, tak samo jak Państwu, aby uroczystość pogrzebowa, także w najdrobniejszych szczegółach – mogła podkreślać indywidualność Zmarłego.