Często trudne jest znalezienie właściwych słów, aby wyrazić swój żal i ból w obliczu śmierci Bliskiej Osoby. Wzruszenie i wspomnienia pięknych chwil razem przeżytych nie są łatwe do ujęcia ich w kilku słowach. Istnieje ryzyko stworzenia tekstu, nie oddającego tego, co czuje serce.

Jeśli więc mają Państwo potrzebę obecności osoby życzliwej i kompetentnej, która pomoże w nadaniu właściwych słów Państwa uczuciom, by nadać im formę klepsydry bądź nekrologu – Zakład Pogrzebowy Kuleczka jest do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy, że rezultatem naszych wspólnych starań będzie komunikat funeralny jednocześnie elegancki i bardzo osobisty; stworzony według wszystkich prawideł sztuki informacyjnej, a zarazem oddający niepowtarzalność Osoby Zmarłej.

Pomagamy komponować treść nekrologów oraz klepsydr, a także nadajemy im stosowną formę graficzną. Wszystko to zaś dzieje się szybko i sprawnie także dlatego, bo jako zakład pogrzebowy oferujący kompleksowe usługi pogrzebowe, mamy wszystkie dane potrzebne do stworzenia takiego komunikatu, który nie tylko pełni funkcję informacyjną, ale także pozwala w prosty sposób oddać cześć i szacunek Osobie Zmarłej.