Mobilne biuro Kuleczka ZPMobilne biuro to usługa kierowana do wszystkich osób, które z przyczyn osobistych nie mogą pojawić się na wizycie w biurze zakładu Kuleczka. Oferta ta powstała z potrzeby wielu klientów, którzy pragnęli ustalić wszelkie szczegóły ceremonii w bardziej dogodnym miejscu. Jako pracownicy zakładu pogrzebowego Kuleczka wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom rodzinom pogrążonym w żałobie i dostosowujemy się do wybranego miejsca, dnia i godziny spotkania.

Formalności poza biurem odbywają się w taki sam sposób jak w biurze stacjonarnym. Nasi pracownicy są osobami odpowiednio przygotowanym i kompetentnymi do powierzonych im zadań. W wyniku tego wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu są przeprowadzone bardzo sprawnie. Już na pierwszym spotkaniu ustalamy datę, godzinę i miejsce pogrzebu. Ponadto nasi pracownicy dysponują katalogiem akcesoriów funeralnych, aby bliscy mogli wybrać odpowiednią trumnę, urnę, krzyżyki oraz tabliczki. Zapewniamy również oprawę pogrzebu w postaci muzyki i kwiatów, które zostaną przygotowane zgodnie z oczekiwaniami rodziny Zmarłego.

Mobilne biuro – Katowice i Siemianowice Śląskie

Usługa mobilnego biura została stworzona z myślą o tych osobach, które mają utrudniony dojazd do naszego biura w Katowicach lub Siemianowicach Śląskich. Jednak ofertę tę kierujemy do wszystkich osób, które odczuwają potrzebę indywidualnego umówienia wizyty w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Aby umówić spotkanie, należy skontaktować się z naszym pracownikiem pod numerem telefonu 601 426 215. Dopasowujemy się do naszych klientów i przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce, celem ustalenie wszystkich szczegółów organizacyjnych.