sala pożegnań

Zakład Pogrzebowy Kuleczka dysponuje kaplicą na cmentarzu w Siemianowicach Śląskich. W tej kaplicy odbywają się Msze Święte i ceremonie pogrzebowe. Wiemy jednak, że nieraz Rodzina Zmarłego potrzebuje więcej czasu i bardziej kameralnej atmosfery, aby pożegnać się z Osobą, która odeszła. Z myślą o nich w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu – w tym samym budynku, co kaplica – organizujemy ceremonie ostatniego pożegnania z Osobą Zmarłą.

Pożegnania takie odbywają się według życzenia Klienta: w dniu pogrzebu, bezpośrednio przed mszą lub dzień czy dwa przed ceremonią pogrzebową. Z tej możliwości mogą skorzystać wszyscy – niezależnie czy planowany jest pochówek tradycyjny czy kremacja. Ceremonie takie mogą mieć różny charakter, w zależności od światopoglądu czy wyznania rodziny oraz od jej indywidualnych pragnień. Jeśli Bliscy Zmarłego tego sobie życzą – organizujemy również modlitwę różańcową, prowadzoną przez kompetentne osoby.

Czynimy z naszej strony wszystko, aby takie pożegnanie mogło odbywać się w atmosferze powagi, godności i spokoju oraz aby mogło trwać tyle czasu, ile Rodzina uważa za stosowne i konieczne.