Kuleczka Zakład Pogrzebowy

Zakład pogrzebowy to tylko z pozoru „jedynie” podmiot gospodarczy, posiadający swój NIP i REGON. Wiele osób nawet nieświadomie wyczuwa, że zakłady pogrzebowe to nie są zwykłe firmy. Ich działalność adresowana jest do osób w szczególnym momencie ich życia, w najtrudniejszych i najsmutniejszych chwilach, bo po śmierci kogoś Bliskiego. Zakład pogrzebowy – i jego pracownicy – stają się w świadomości społecznej rodzajem szczególnego pomostu między światem żywych a światem tych, co odeszli. To duża odpowiedzialność, dlatego tak ważnym jest, aby w takim miejscu, jak firma świadcząca usługi pogrzebowe, pracowali ludzie obdarzeni swoistą charyzmą. Niektórzy nazywają to powołaniem, inni uważają, że to za duże słowo. Jednak chyba nikt nie zaprzeczy, że do takiej pracy trzeba mieć po prostu serce…

Zakład pogrzebowy, który trafia do serc klientów od ponad 30 lat

Takiego serca nie da się jedynie prezentować na banerze czy w folderze reklamowym. Ono musi być obecne w każdym działaniu, także w sposób niewerbalny.

To wyzwanie z powodzeniem podjął i realizuje nasz Zakład Pogrzebowy Kuleczka. Ktokolwiek przekracza próg naszego biura – niezależnie czy w Katowicach, czy w Siemianowicach Śląskich – otaczany jest sercem. Nie dzieje się tak na pokaz, czy też dlatego, bo tak trzeba czy wypada. Zakład Pogrzebowy Kuleczka powstał jako owoc życzliwości do ludzi i pragnienia, aby im pomóc w tych najtrudniejszych momentach. Taka była wizja założyciela firmy – Antoniego Kuleczki – który w 1987 roku zapragnął stworzyć zakład pogrzebowy oferujący Klientom zupełnie nową jakość świadczonych usług pogrzebowych. Ta wizja jest kontynuowana przez wszystkie lata istnienia firmy i przez kolejne pokolenie, jako że Zakład Pogrzebowy Kuleczka należy do firm rodzinnych.

Ten właśnie model – zakładu pogrzebowego prowadzonego jako firma rodzinna – chyba sprawdza się najlepiej. Rodzina bowiem, sama połączona więzami krwi, wie najlepiej, jak pomóc innym rodzinom. Poza tym, w firmie rodzinnej panuje inna atmosfera. Inaczej się też dba o to, co zakład pogrzebowy stanowi. Wiadomo bowiem, że jeśli jest coś od pokoleń nasze – to tym bardziej staje się cenne.

Jeśli więc są Państwo z Katowic, Siemianowic Śląskich oraz okolic tych miejscowości, a nawet z całego regionu Śląska, i szukają Państwo takiego zakładu pogrzebowego, dla którego tradycyjne wartości – także rodzinne – są świętością, to zapraszamy w nasze progi. Nie umiemy cofnąć czasu i przywrócić życia Bliskiej Państwu Osobie, ale możemy sprawić, żeby to, co wiąże się z ostatnim pożegnaniem z nią, przebiegało w atmosferze prawdziwej serdeczności i troski.