całodobowa eksportacja

Śmierć jest najpewniejszą rzeczą w życiu. Mimo wszystko zawsze przychodzi nieoczekiwanie i za wcześnie. Dlatego niezależnie od godziny czy dnia, pracownicy zakładu pogrzebowego Kuleczka są dostępni pod całodobowym numerem telefonu, aby eksportować ciało do chłodni.

Wyrobienie karty zgonu oraz aktu zgonu

Przed pierwszym telefonem do zakładu pogrzebowego należy zadzwonić po lekarza, który wystawi kartę zgonu. Dopiero z tym dokumentem nasi pracownicy mogą przewieźć ciało do chłodni. Więcej o dokumentach można przeczytać w naszym poradniku.

W imieniu naszego Klienta nasz pracownik może udać się do USC i poprosić o wydanie aktu zgonu. Od tego momentu prawnie istnieje możliwość wprowadzenia czynności związanych z organizacją pogrzebu.

Troska

W naszym zakładzie pogrzebowym za pomocą karawanów przewozimy ciało do chłodni, kaplicy oraz na cmentarz. Zatroszczymy się o ciało osoby zmarłej tak, jak chcielibyśmy aby ktoś zatroszczył się o ciało członka naszej własnej rodziny.

Jesteśmy dostępni przez całą dobę pod numerem telefonu 601 426 215, gotowi służyć pomocą. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, pragnące zorganizować godny pogrzeb w przystępnej dla każdej rodziny cenie.